درباره ما

 

بافندگی

فرش قیطران با بیش ازسی سال سابقه در تولید انواع فرش ماشینی فعالیت خود را با چشم انداز مجموعه یکپارچه نخ تا فرش، در زمینی به مساحت55000 متر مربع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آغاز نمود و درسال 1392 با توسعه و گسترش خط تولید بافت فرش ماشینی به عنوان اولین تولید کننده فرش 1000شانه در جهان شناخته شد و همچنین درسال 1394 با تولید فرش 1200شانه با تراکم3600 فعالیت خود را توسعه بخشید و اقدام به اشتغال زایی بیش از 500 نفر نمود.

این مجموعه همواره سعی در بهبود کیفیت محصولات خود داشته و در سال 1395 موفق به دریافت استاندارد جهانی سلامت محصول (OEKO-TEX) گردید و تنها دارنده این استاندارد در صنعت فرش در ایران گردید.

فرش قیطران از بدو تاسیس با در اختیار داشتن بزرگترین واحد طراحی فرش و دقت درانتخاب پالت های رنگی جذاب و متناسب با ذوق و سلیقه امروزی و استفاده از مواد اولیه مرغوب، سعی نموده تا محصولی مطابق با بالا ترین استاندارد های ملی و بین المللی و درخور شأن خانواده ایرانی در سطح کشور و بین الملل عرضه نماید تا زینت بخش منزل جهانیان باشد و پاسخگوی اعتماد شما مشتریان عزیز باشد.

فرش قیطـران در سال 1396 اقدام به خرید اولین دستگاه بافندگی1500شـانه نمود و با آغاز تولید این محصول به عنوان اولین تولید کننده فرش1500شانه در جهان معرفی گردید.

فرش قیطران با سابقه طولانی در امر صادرات و توسعه تجارت بین المللی توانسته محصولات خود را به بیش از 67 کشور جهان صادر نماید و برای سومین سال متوالی مفتخر به دریافت تندیس  صادرکننده نمونه ملی  سال1397  گردید.

فرش قیطران با تلاش مدیران و پرسنل کوشای این گروه همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی داشته و توانسته از نظر کیفیت بالاترین استاندارد های ملی و بین المللی را رعایت نموده و  مفتخر به دریافت تندیس  واحد نمونه استاندارد سال1397 گردد.  
ریسندگی
فرش قیطران همواره با دقت در انتخاب پالت های رنگی جذاب و متناسب با ذوق و سلیقه امروزی سعی در استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه جهت تولید فرش ماشینی را داشته است و در راستای نیل به این هدف و  اهداف بلند مدت خود، در سال 1395 اقدام به احداث واحد ریسندگی و خرید پیشرفته ترین ماشین آلات ریسندگی روز دنیا نمود و در سال 1397 خط ریسندگی قیطران را به بهره برداری رسانید.
خط ریسندگی قیطران با بکارگیری جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات تمام اتوماتیک ریسندگی نخ و رنگرزی الیاف آغاز به کار نمود و از بدو تاسیس با استفاده از مرغوبترین تاو اکریلیک سعی در تولید نخ اکریلیک با بالاترین ظرافت، لطافت و کیفیت و مطابق با بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی را داشته و امروز موفق به تولید ظریف ترین نخ اکریلیک با نمره 50 الی60 جهت تولید اولین فرش1500شانه جهان گردید.
افتخارات ما
فرش قيطران اولين فرش 1500 شانه در جهان